manicure Warszawa Śródmieście
strzyżenie męskie Warszawa
bardzo dobry fryzjer Warszawa Centrum
fryzjer stylista Warszawa
fryzura ślubna Warszawa

ZABIEG KERATYNOWY AMAZON – NA CZYM POLEGA?

Zabiegi keratynowe Amazon Keratin to innowacyjna metoda wygładzania włosów wykonywana w salonach fryzjerskich. Zabieg polega na połączeniu protein keratyny z innymi naturalnymi składnikami, które wnikają w strukturę włosa. Cała gama produktów Amazon Keratin powstała w oparciu o najnowsze technologie.

Terapie keratynowe Amazon Keratin mają na celu:
• Wygładzenie włosów
• Przywrócenie ich zdrowego wyglądu
• Nadanie blasku
• Odbudowę struktury włosa
• Zapobieganie elektryzowaniu się włosów
• Wyprostowanie
• Ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Wygładzanie włosów keratyną jest doskonałą alternatywą dla prostownicy. Dzięki zabiegom keratynowym z Amazon Keratin nie będziesz musiała jej codziennie używać, a efekt prostych, idealnie gładkich włosów utrzyma się aż do 6 miesięcy - w zależności od rodzaju keratyny. W zależności od  pożądanego efektu można wybrać pomiędzy różnymi rodzajami keratyn:


Keratyna winogronowa – To najsilniej działająca keratyna, a efekt jej działania utrzymuje się aż do 6 miesięcy. Nadaje się do całkowitego prostowania kręconych włosów.
Keratyna czekoladowa – Efekt zabiegów z użyciem keratyny czekoladowej utrzymuje się do 3 miesięcy. W przypadku kręconych włosów nie prostuje ich całkowicie, tylko pozostawia delikatne fale.

 

„Terapia keratynowa nie jest jednoznaczna z prostowaniem włosów”

Jakim włosom poleca się keratynowe zabiegi?

Keratynowe zabieg polecane są szczególnie dla włosów zniszczonych, matowych, łamliwych, takich którym brakuje blasku, regeneracji i wygładzenia, puszą się i nie dają się ujarzmić. Takie włosy charakteryzują się ubytkami keratyny – naturalnego budulca włosa.

Keratynę tracimy w wyniku nadmiernej stylizacji włosów, kontaktu z promieniami UV, farbowania i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa od 1 do 3 godzin  a zależy to od włosów klienta, w szczególności od ich długości, grubości, rodzaju i struktury.

Jak często można powtarzać zabieg ?

W zależności od rodzaju włosów raz na cztery miesiące lub częściej w razie potrzeby. Jednak minimalny odstęp powinien być 30 dni. Keratyna za każdym razem powinna być nakładana na całe włosy.

Jaka jest różnica między zabiegami keratynowymi firmy Amazon keratin a produktami keratynowymi innych marek ?

Produkty Amazon keratin są w 100% wykonane w USA z wysokiej jakości składników i naturalnych produktów.
Firma Amazon keratin ma różne zabiegi dla każdych rodzajów włosów.
Wszystkie zabiegi Amazon keratin gwarantują długotrwały rezultat.

PIELĘGNACJA W DOMU

W naszym salonie dostępne są również kosmetyki Amazon Keratin przeznaczone do codziennej pielęgnacji włosów po zabiegu, które przedłużają efekt zabiegu keratynowego. Dzięki stosowaniu tych kosmetyków w domu można cieszyć się pięknymi włosami jeszcze dłużej.

DO KOŃCA CZERWCA W IVY BEAUTY & BUBBLES  – ZABIEGI KERATYNOWE -10%

REZERWACJA TERMINU 

źródło: http://www.amazonkeratin.pl/